image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ekşi Sözlük, İnci Sözlük, Uludağ Sözlük gibi Sözlüklerdeki İngiltere Vizesi Hakkındaki Bilgilerle Başvuru Yapılabilir Mi?

Ekşi Sözlük, İnci Sözlük, Uludağ Sözlük gibi sözlüklerdeki ve resmi olmayan diğer sitelerdeki İngiltere vizesi hakkındaki bilgilerle başvuru yapmak vize retlerine yol açabilmektedir.

Ekşi Sözlük, İnci Sözlük, Uludağ Sözlük gibi sözlüklerde İngiltere vizesi hakkında yazılmış bilgiler geçerliliğini yitirmiş bilgiler olabileceği için ve yazan kişiler İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olmadığı için başvuru sahiplerinin hatalı başvuru yapmasına yol açabilmektedir. Dolayısıyla bu sözlüklerden ya da diğer resmi olmayan sitelerde yazan bilgilere dayanarak bir başvuru yapmak olumsuz sonuçlara yol açabilir. Yanlış başvuru yaparak İngiltere vizesi reddi almaktan 10 yıllık İngiltere vizesi başvuru yasağı almaya kadar birçok olumsuz sonuçla karşı karşıya kalınabilir.

Herhangi bir olumsuz sonuçla karşılaşmak ve birçok kayba uğramak istemeyen başvuru sahipleri başvurularını CSS Legal’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla gerçekleştirebilirler. Bu sayede tüm başvuru prosedürlerine uygun ve olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilecekleri bir başvuru gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1597 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular