image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Dil Okulu için Hangi İngiltere Vizesine Başvuru Yapılmalıdır?

İngiltere’de 6 ayı geçmeyecek şekilde dil okuluna gitmek üzere başvuru yapacak olan kişiler İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesine, 6 ile 11 ay arasında İngilizce dil okuluna gitmek isteyenler ise İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesine başvuru yapabilirler.

İngiltere vizesine dil okuluna gitmek üzere başvuracak kişilerin gidecekleri süreye göre iki seçeneği bulunmaktadır. Birleşik Krallık’ta 6 ayı geçmeyecek şekilde dil okuluna gitmek üzere başvuru yapacak olan kişiler İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesine, 6 ile 11 ay arasında İngilizce dil okuluna gitmek isteyenler ise İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesine başvuru yapabilmektedir.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvuruları olumlu sonuç almanın oldukça zor olduğu, karmaşık başvurulardır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem arz eder. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yaptıklarında prosedürlere en uygun ve olumlu sonuç alma ihtimallerini yükseltebilecekleri şekilde başvurularını gerçekleştirmiş olacaktır.

Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan CSS Legal İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1034 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular