image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Bursa’dan İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bursa’dan İngiltere vizesi başvurusu İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla İngiltere Konsolosluğuna yapılabilmektedir.

Bursa’dan geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru sahiplerinin vize başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapmaları gerekmektedir. Tüm vize işlemlerinden önce İngiltere’de bulunulacak süre boyunca geçerli olacak bir pasaportun temin edilmesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra uzmanlarımızın sağlayacağı belge listesine göre başvuru evraklarının hazırlanması gerekmektedir. Bu belgelerde eksikliklerin olması halinde uzmanlarımız ek belge talebinde bulunabilirler. Ayrıca tercüme edilmesi gereken evrakların tercüme edilmesi, başvuru formunun doldurulması ve sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması işlemi de firmamız müşterileri için danışmanlarımız tarafından sağlanır. Dosya hazırlığı sonrası Ankara’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezinde uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru dosyası ile birlikte biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) teslim edilmesiyle vize başvurusu gerçekleştirilecektir. Başvurusunu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla gerçekleştirmek ve dolayısıyla olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1141 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular