image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Bursa İngiltere Konsolosluğu Adresi Nedir?

Bursa ilinde İngiltere temsilcilik birimi bulunmamaktadır ve bu sebepten ötürü Bursa İngiltere Konsolosluğu adresi yoktur. Bununla birlikte Bursa içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır.

Bursa İngiltere Konsolosluğu adresi bulunmamaktadır. Bursa içerisinde İngiltere temsilciliği birimi yoktur fakat olsaydı dahi temsilcilik birimlerine doğrudan müracaat edilmesi ile vize başvurusu yapılamadığından ve vize başvuruları ile ilgili işlemler gerçekleştirilemeyeceğinden bu birime müracaat edilmesi mümkün olmayacaktır.

Bursa İngiltere Konsolosluğu adresi bulunmamakla birlikte Bursa içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Başvuru merkezi başvuru dosyalarının gerekli belgeler toplanıp, tercümesi gerekli belgelerin tercümeleri yapılıp, varsa gerekli başvuru ve vize harçları ödenip, vize başvuru formu doldurulup, uzmanlarımız ile irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanan başvuru dosyasının İngiltere Konsolosluğu tarafından değerlendirilmeye alınması için gönderilmesini sağlayan mercidir. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğrafları ve parmak izleri) ile birlikte bizzat başvuru sahiplerince bu merkeze teslim edilirler. Vize başvuruları doğrudan İngiltere temsilciliği birimlerine teslim edilmemektedirler. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru dosyalarının oluşturulması için gereken belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru sahiplerini izlenecek prosedürler hakkında bilgilendireceklerdir.

Tamamlanmış başvuruların sonuçları, başvurularda teslim edilen pasaport ve diğer belgeler ile birlikte başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilmekte olduğundan Bursa İngiltere Konsolosluğu adresi başvuruların sonuçlarının öğrenilebilmesi gereken bir bilgi de değildir. Türkiye içerisinde başvuru merkezleri Bursa haricinde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Gaziantep illerinde bulunmaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilerek başvuru randevusu alınması durumunda uzmanlarımız başvuru sahiplerine en yakın başvuru merkezinden randevu alacaklardır.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1469 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular