image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Antalya’dan İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Antalya’dan İngiltere vizesi başvurusu başka bir şehre gitmeye gerek kalmaksızın orada bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

Antalya’dan geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru sahiplerinin İngiltere Vize Başvuru Merkezine vize başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirmeleri gerekir. Tüm vize işlemlerinden önce İngiltere’de bulunulacak süreyi kapsayacak şekilde geçerli olacak bir pasaportun temin edilmesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra uzmanlarımızın sağlayacağı evrak listesine göre başvuru evraklarının ve bu evrakların tercümelerinin hazırlanması gerekmektedir. Bu belgelerde ve tercümelerde eksik varsa ek belge talep edilmesi işlemlerini yine CSS Legal danışmanları yürütecektir.

Dosya hazırlığı sonrası Antalya’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezinde uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru dosyası ile birlikte parmak izleri ve fotoğraftan oluşan biyometrik bilgilerin teslim edilmesiyle vize başvurusu gerçekleştirilecektir.

Antalya’dan yapılacak başvurular, prosedürlere uygun olarak başvuru dosyasının hazırlanmasından sonra İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden randevu alınarak gerçekleştirilebilecektir. Başvuru dosyasının hazırlığından başvuru merkezinden randevu alınmasına kadar tüm işlemlerde CSS Legal başvuru sahiplerine destek sağlamaktadır. Firmamız uzmanlarıyla iletişime geçerek Antalya’dan yapılan başvurular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1099 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular