image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara’dan İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara’dan İngiltere vizesi başvurusu İngiltere Büyükelçiliğine değil İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılmaktadır.

Ankara’dan geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru sahiplerinin vize başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapmaları gerekmektedir. Tüm vize işlemlerinden önce İngiltere’de bulunulacak süre boyunca geçerli olacak bir pasaportun temin edilmesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra uzmanlarımızın sağlayacağı evrak listesine göre başvuru evraklarının hazırlanması gerekmektedir. Bu belgelerin tercüme edilmesi ve eksik varsa ek belge talep edilmesi işlemlerini yine CSS Legal danışmanları yürütecektir.

Dosya hazırlığı sonrası Ankara’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezinde uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru dosyası ile birlikte biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) teslim edilmesiyle vize başvurusu gerçekleştirilecektir.

Yukarıda bahsedilenlerden de anlaşılacağı üzere sanılanın aksine Ankara’dan yapılacak başvurular İngiltere Büyükelçiliğine değil İngiltere Vizesi Başvuru Merkezine yapılmaktadır. Başvuru merkezinden randevu alınmasından başvuru dosyasının hazırlığına kadar tüm işlemlerde CSS Legal başvuru sahiplerine destek sağlamaktadır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sağlamakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1086 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular