image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara İngiltere Konsolosluğu Telefon Numarası Nedir?

Ankara İngiltere Konsolosluğu telefon numarası üzerinden randevu almak veya vize başvurusunda bulunmak mümkün olmayacaktır zira başvurular Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği üzerinden yapılmamaktadır. İngiltere vizesi başvurularının nasıl yapıldıkları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara İngiltere Konsolosluğu telefon numarası üzerinden vize başvurusunda bulunmak, randevu almak, vb. eylemlerde bulunmak mümkün olmamaktadır. Ankara’da bulunan birim konsolosluk değil İngiltere Büyükelçiliğidir ve büyükelçiliğe doğrudan vize başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmeleri için firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine tedarik edilecek olan belge listesinde yer alan belgelerin toplanması gereklidir. Bu belgelerin derlenmesinin ardından tercümesi gerekli belgelerin tercümeleri yapılmalı, vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından vize başvuru formu doldurularak başvuru dosyasına eklenmelidir. Uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyası başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte alınmış randevunun gün ve saatinde bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedir. Vize başvuru prosedürü ve vize başvurularında gerekenler hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilmektedir ve bu sebepten dolayı Ankara İngiltere Konsolosluğu telefon numarası vize başvurusunda bulunmak isteyenlere yardımcı olacak bir bilgi değildir. Türkiye içerisinde bulunan başkonsolosluk haricindeki temsilciliklerin vize başvurularını kabul etmek veya değerlendirmek gibi yetkileri bulunmamaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıdaki başvurulardır. Vize başvurusunda bulunacak kişilerin CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık hizmeti almaları başvurularının mevcut prosedürlere en uygun şekilde gerçekleşmesini sağlayacak ve başvurularından olumlu sonuç alınması ihtimalini arttıracaktır.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuruların gereksinimleri, süreçleri, prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 2117 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular