image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşmasının Önemi Nedir?

Ankara Antlaşmasının önemi nedir?

Ankara Antlaşması Türkiye ve imzacı Avrupa Birliği üye ülkeleri açısından önemi büyüktür. Ankara Antlaşması 1963 yılında Türkiye ve Avrupa Ekonomik Topluluğu üye ülkeleri olan Lüksemburg, İtalya, Almanya, Belçika, Fransa ülkeleri arasında imzalanmıştır. Bu ülkelere 1973 yılında Avrupa Birliğine giren İngiltere de eklenmiştir. Ankara Antlaşması, Türk vatandaşlarının Avrupa ülkelerinde yüksek standartlara sahip vize şartlarına takılmadan iş kurabilmesi ve ekonomik olarak bu ülkelere katkı sağlayarak kazanım elde etmesini sağlaması için imzalanmıştır. Bu Antlaşmasının belirli şartlarının bulunamaması başvuru işlemleri için gerekli şartların neler olabileceği konusunda başvuru sahiplerinin kafasında soru işareti uyandırmaktadır. Ancak ağır başvuru koşullarının bulunmaması (örneğin yüksek miktarda maddi yeterlilik talebi, belirli bir seviyede İngilizce dil bilgisi talebi, başvuru ücretinin bulunmaması vs.) ve bireylerin kuracakları iş kolunun gerektirdiği şartları taşıyor olması bireylerin iş kurabilmelerini kolaylaştırmaktadır.

Ankara Antlaşması ve İngiltere

Ankara Antlaşmasının önemi nedir? sorusunun cevabını merak eden bireyler genellikle internet üzerinden araştırma yaparak formu, sözlük, blog gibi çeşitli sayfalardan güvenilirliği şüpheli bilgiler edinmektedir. Bu gibi sitelerde araştırma yapmak yerine bireylerin İngiltere vizesi ve göçmenlik konusunda uzman bireylerden destek alınması önerilmektedir. Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’ye iş kurmak veya çalışmak için gitmek isteyen bireylerin uzmanlarımızla iletişime geçmesi vize başvuru işlemleri veya vize reddine itiraz işlemleri hususunda oldukça yararlı olacaktır.

Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’ye gitmek isteyen veya İngiltere’de Ankara Antlaşmasıyla bulunan bireyler Brexit süreci nedeniyle Ankara Antlaşmasının akıbeti hususunda oldukça endişelidir. Ankara Antlaşması’nın İngiltere açısından iptal olması veya başvuru şartlarının değiştirilmesi hususunda yetkili makamlardan alınan resmi bir haber veya bilgi bulunmamaktadır. Ankara Antlaşması vizesi şartları ve vize reddine itiraz konusunda detaylı bilgi almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirler.

CSS Legal 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşmasının önemi nedir?, Ankara Antlaşması vizesine internet bilgileriyle başvuru yapabilir miyim?, Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?, Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 1298 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular