image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşmasının Maddeleri Nelerdir?

Ankara Antlaşmasının maddeleri diğer İngiltere vize türlerinden oldukça farklıdır. Puan bazlı İngiltere vize türleri örnek verilirse, bu vize türleri belirli bir İngilizce dil bilgisi seviyesini, belirlenmiş miktarlarda maddi yeterliliklerin bulunmasını, başvuru ücretinin ödenmesini ön görmektedir. Ancak Ankara Antlaşması vizesi başvuru ücreti bulunmamakla birlikte İngiltere’de kurulacak iş ve çalışmaya başlanacak iş kolunun gerektirdiği asgari şartların sağlanması halinde Ankara Antlaşması Vizesi verilebilecektir. Ankara Antlaşması vize başvuru şartları ve Ankara Antlaşmasının maddeleri belirli sınırlarla çevrelenmemiştir.

Ankara Antlaşmasının maddeleri içerisinde en önemlilerinden biri başvuru sahipleri için başvuru şartlarının ağırlaştırılamayacağı hükmüdür. Başvuru sahiplerinin aleyhine ağırlaştırılamayacak ve yüksek standartlar getirilemeyecektir. İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkma süreci içerisinde Ankara Antlaşmasının maddelerinin değiştirilmesi veya Ankara Antlaşmasının kaldırılması konusunda net bir bilgi bulunmamakla birlikte Ankara Antlaşması vizesi şartları ve Ankara Antlaşması vizesinin İngiltere için kaldırılıp kaldırılmayacağı konusunda detaylı bilgi almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirsiniz.

CSS Legal 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşmasının maddeleri nelerdir?, Ankara Antlaşması hangi ülkelerde geçerlidir?, Ankara Antlaşması vize başvuru reddi neden alınır?, Ankara Antlaşması vize başvuru reddine itiraz edilir mi? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 1168 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular