image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Yeni Haberler Kimden Alınabilir?

Ankara Antlaşması Türkiye ile 1963 yılında dönemin Avrupa Ekonomik Topluluğu ülkeleri arasında imzalanmış bir antlaşmadır. İngiltere için Avrupa Ekonomik Topluluğu 1973 yılında girmesiyle geçerli olmuştur. Ankara Antlaşması başvurusu yapılırken başvuru ücreti talep edilmemektedir. Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de iş kurmak veya çalışmak isteyen bireylerin Türkiye’den yaptıkları başvurular ortalama 90 gün, İngiltere’den yapılan başvurular ise yaklaşık 6 ay içinde sonuçlanmaktadır. Ankara Antlaşması vizesi hakkında tüm bilgileri firma Services uzmanlarıyla iletişime geçerek alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması yeni haberler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen bireyler internetteki çeşitli sayfalardaki bilgi ve yorumları dikkate alarak başvuru yapıldığı takdirde vize reddi alınabilecektir. Ankara Antlaşması yeni haberler alabilmek için konusunda uzman bireylerden destek alınması önerilmektedir.

Ankara Antlaşması Vize Reddi

Ankara Antlaşması vize reddi almamak veya alındıysa vize reddine itiraz edebilmek için yapılması gerekenler hakkında konusunda uzman bireylerden destek alınması ön görülmektedir. Ankara Antlaşması vize reddi almanın nedenleri; sahte bilgi veya belge, eksik evrak, yalan beyanda bulunma olarak örneklendirilebilir.

Ankara Antlaşması vize reddi alan bireyler uzmanlarımızla iletişime geçerek veya ofisleri ziyaret ederek başvuru işlemlerini başlatabilir, Ankara Antlaşmasının Brexit süresi sonrasında nasıl şekilleneceği konusunda güncel bilgi almak için Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirsiniz.

CSS Legal İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması yeni haberler kimden alınabilir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla bize ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1168 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular