image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Vizesi İçin Gerekenler Nedir?

Ankara Antlaşması Vizesi için gerekenler başvuru sahiplerinin İngiltere’de iş kurabilecek düzeyde sermaye, tecrübe, eğitim, dil gibi şartları sağlayabiliyor olmasıdır.

Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabileceği bir vize türüdür. Bu vize türüne iş kurmak dışında bir amaçla başvurulamamaktadır. Puan bazlı İngiltere çalışma vizesi türlerine göre çok daha kolay karşılanabilir şartlara sahip olan bu vize türü ile İngiltere’de iş kurabilmek için gerekli şartları sağlamak gerekir.

Ankara Antlaşması Vizesi için gerekenler başvuru sahiplerinin İngiltere’de iş kurabilecek düzeyde sermaye, tecrübe, eğitim, dil gibi şartları sağlayabiliyor olmasıdır. Yani bu vizenin şartların puan bazlı sistemin uygulandığı çalışma vizesi türleri gibi belirli şartları yoktur. Örneğin, İngiltere Girişimci Vizesi 200.000 GBP sermaye şartı isterken Ankara Antlaşması Vizesi için işin kurulmasına yetecek düzeyde bir sermaye yeterlidir.

Ankara Antlaşması kapsamında İngiltere vizesi başvuru prosedürü ile Ankara Antlaşması Vizesi için gerekenler hakkında detaylı bilgi almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan profesyonel destek alarak başvuru yapmak sizleri oluşabilecek pek çok maddi manevi zarardan koruyacak ve başvurunuz için oldukça faydalı olacaktır.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1003 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular