image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara Antlaşması vize başvurusu İngiltere’den mi Türkiye’den mi başvuru yapıldığına bağlı olarak bazı prosedürlere sahiptir.

Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize alabilmek için uymaları gereken vize başvuru prosedürleri bulunmaktadır. Başvuru sahibinin bu başvuruyu İngiltere’den mi İngiltere dışından mı yapacağına göre vize prosedürü değişiklik göstermektedir.

Türkiye’den yapılacak olan Ankara Antlaşması vize başvurusu için başvuru sahiplerinin geçerli bir pasaport ve firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen belgeler ve tercümelerinden oluşan başvuru dosyasını, biyometrik bilgilerle beraber İngiltere Vize Başvuru Merkezine sunması gerekir. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Bursa illerinde bulunan vize başvuru merkezlerinin başvuru sahibi için en uygun olanından uzmanlarımız tarafından alınacak olan randevuya katılarak bu İngiltere vizesi türüne başvuru yapılabilir.

İngiltere içinden Ankara Antlaşması vize başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri ise biraz daha farklı bir başvuru prosedürüne uymak durumundadır. Bu durumda başvuru dosyasının ve biyometrik kayıtların İngiltere İçişleri Bakanlığına sunulması gerekir. İngiltere’den başvuru yapacak olan başvuru sahiplerinin biyometrik bilgilerini verebilecekleri postaneler bellidir. Başvurusunu CSS Legal aracılığıyla yapacak olan başvuru sahiplerine uzman danışmanlarımız başvuru prosedürlerinin yanında hangi postanelerden biyometrik kayıtları vererek başvurularını gerçekleştirebileceklerine dair de bilgi vermektedir. Bu hususlarda detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 970 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular