image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Ülkemiz için Önemi Nedir?

Ankara Antlaşması ülkemiz için önemi Türk vatandaşlarının yurtdışında iş kurma ve çalışma imkânı bulabileceği bir anlaşma olması açısından büyüktür. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri diğer vize türlerinden farklı olarak bireylerin kuracakları iş veya çalışacakları iş kolunun gerektirdiği yeterliliklerin sağlanıp sağlanmaması, İngiltere’deki yaşamını İngiltere’de kalacağı süre boyunca sürdürebilmesini sağlayamaya yetecek bir miktar paranın bulunup bulunmaması bireylerin vize almasını etkileyecektir. Ankara Antlaşması vizesiyle İngiltere’de iş kurmak isteyen Türk vatandaşları bu imkana 1973 yılından sonra, Birleşik Krallığın Avrupa Birliğine girmesinden sonra elde etmiştir. Birleşik Krallığa Ankara Antlaşmasıyla gitmek isteyen bireylerin uzmanlarımızla iletişime geçmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşması 1963 yılında Avrupa Ekonomik Topluluğu ile Türkiye arasında imzalanmıştır. Başvuru ücreti ödemeden başvuru yapılabilmektedir. Ankara Antlaşması, yüksek standartların talep edilmemesiyle bireylerin daha kolay şekilde vize alabileceğini düşünmesidir; ancak konusunda uzman bireylere danışarak her bireyin kendi şartlarına göre değişiklik gösteren başvuru evrakları listesi edinilerek ve bu evrakların eksiksiz olarak başvuru dosyasına koyulmasıyla vize alımı kolaylaşacaktır. Ankara Antlaşması ülkemiz için önemi, Türk vatandaşlarına özgü olan bu Antlaşmadan yalnızca Türk vatandaşları yararlanabiliyor. Ankara Antlaşması başvuru yapmak istiyorsanız İngiltere’de iş kurmak ve çalışmayı hayal ediyorsanız uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması vizesi başvuru prosedürleri hakkında bilgi almak ve güncel haberleri takip etmek isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

CSS Lega İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması ülkemiz için önemi nedir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS Legal uzmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için de CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1122 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular