image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Türkiye'den Başvuru Yapılabilen Bir Vize Midir?

Ankara Antlaşması Türkiye'den başvuru yapılabilmesi mümkün olup diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi başvurular İngiltere Konsolosluğuna iletilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine uzmanlarımızca hazırlanan başvuru dosyasının yine uzmanlarımızca alınacak olan randevuda başvuru sahibi tarafından teslim edilmesiyle yapılabilecektir. 

Ankara Antlaşması, 1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış olan bir anlaşmadır. Bu anlaşma Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına AB ülkelerinde iş kurma izni ve sonrasında vatandaşlık almaya kadar varan pek çok kazanım sağlayan bir anlaşmadır. Ankara Antlaşması günümüzde özellikle İngiltere'de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına oldukça fazla avantaj sağlamaktadır. Bu anlaşmaya bağlı olarak Ankara Anlaşması Vizesi ortaya çıkmıştır.

Ankara Antlaşmasına İngiltere içerisinden veya dışındaki bir ülkeden başvuru yapılabilmesi mümkündür. Yani Ankara Antlaşması Türkiye'den başvuru yapılabilmesi de mümkündür. Türkiye’den yapılan bu kapsamdaki başvurularda diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi başvurular İngiltere Konsolosluğuna iletilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine uzmanlarımızca hazırlanan başvuru dosyasının yine uzmanlarımızca alınacak olan randevuda başvuru sahibi tarafından teslim edilmesiyle yapılabilecektir. Ankara Anlaşması Vizesi şartları, başvuru prosedürleri vb. konularla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 960 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular