image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Son Durum Nedir?

Ankara Antlaşması son durum ile ilgili haberler için web sitemizin İngiltere Vizesinde Son Gelişmeler bölümünün takip edilmesi yararlı olacaktır.

Ankara Antlaşması Vizesi, 1963 yılında imzalanmış olan Ankara Antlaşması hükümlerine dayanmakta olan bir vize türüdür. Bu vize türü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bu antlaşma kapsamında AB ülkelerinde iş kurabilmesi izni vermektedir. Bu anlaşma kapsamında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının çalışan olarak çalışma izni alabilmesi için ise Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi bulunmaktadır. Ankara Antlaşması ve bu anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan iki vize türü de tüm AB ülkelerinde kullanılabilmekle birlikte en avantajlı olarak iş kurmayı sağlayan ülke İngiltere’dir. Dolayısıyla İngiltere bu vize türünde en çok başvuru alan ülke konumundadır.

Ankara Antlaşması son durum ile ilgili haberler için web sitemizin İngiltere Vizesinde Son Gelişmeler bölümünün takip edilmesi yararlı olacaktır. Ankara Antlaşması ve diğer İngiltere vizesi başvurularında herhangi bir değişiklik olması halinde firmamız buradan duyuru yapacaktır. Bu duyuruları takip edebileceğiniz gibi CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek de son gelişmelerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 995 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular