image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Önemi Nedir?

Ankara Antlaşması önemi nedir? sorusunu araştıran bireyler uzmanlara bu soruyu sıklıkla sormaktadır. Ankara Antlaşmasının önemi tarihçesinden ileri gelmektedir. Ankara Antlaşması Türkiye ve Avrupa Ekonomik Topluluğu arasında 1973 yılında imzalanmış olup 18 yaşından büyük her Türk vatandaşının Avrupa ülkelerinde iş kurmasına olanak sağlamaktadır. Ankara Antlaşmasının önemi imzacı ülkeler açısından oldukça büyük olmakla birlikte İngiltere için bu antlaşma 1973 yılında geçerli olmuştur. Ankara Antlaşması vizesi, İngiltere’de iş kurma, çalışma ve şirket devralma işlemleri için kullanılabilmektedir. Ankara Antlaşması vizesi için başvuru ücreti talep edilmekle birlikte İngiltere için başvuru işlemlerinin neler olabileceği konusunda uzmanlarımızla iletişime geçilmesi bireyler için oldukça yararlı olacaktır. Ankara Antlaşması vizesi ile İngiltere’de çalışmak isteyen bireyler için gerekli evraklar; başvuru sahibinin maddi yeterliliği, kişisel bilgilerin eksiksiz ve doğru bilgiler içermesi vb. olarak örneklendirilebilir. Ankara Antlaşması Vizesi başvuru evrakları hakkında uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması önemi nedir? sorusu ile ilgili internet üzerinden araştırma yapan bireylerin blog, sözlük, forum gibi sayfalardan bilgi edinmesi başvurunun reddine hatta vize başvuru yasağı alınmasına sebep olabilecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için konusunda uzman bireylerden destek alınması önerilmektedir. Ankara Antlaşması başvurusunu uzmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler için başvuru evrakları listesi verilecektir. Başvuru süreci boyunca bireylerin yanında olarak profesyonel destek sağlayan firma uzmanları ile başvuru yapılması vize reddi veya vize başvuru yasağı alma ihtimalini azaltacaktır.

Ankara Antlaşması vizesinin, İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkması durumunda ne olacağı hakkında bilgi almak ve güncel haberleri takip etmek isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

CSS Legal İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması önemi nedir?, Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?, Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği yapılabilir mi?, Ankara Antlaşması Vizesi İngiltere’de hangi işi yapma imkânı verir? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1253 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular