image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Liverpool İçerisinde Mi Değerlendirilir?

Ankara Antlaşması Liverpool içerisinde değil İngiltere’nin Sheffield şehrinde değerlendirilmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen ve 18 yaş üstünde bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize ile İngiltere’ye gidip iş kuran kişiler, vize uzatmaları ile toplamda 4 yıl İngiltere’de bulunduktan sonra sürekli oturum izni başvurusu, sürekli oturum iznini aldıktan 1 yıl sonra da İngiltere vatandaşlığı başvurusu yapabilmektedir.

Türkiye’den yapılan Ankara Antlaşması kapsamında İngiltere vizesi başvuruları da İngiltere’den yapılan başvurular da İngiltere’nin Sheffield şehrinde değerlendirilmektedir. Yani Ankara Antlaşması Liverpool içerisinde değil İngiltere’nin Sheffield şehrinde değerlendirilir. Eskiden Ankara Antlaşması Liverpool içerisinde değerlendirilirken bu başvurular bir süredir yalnızca Sheffield şehrindeki İçişleri Bakanlığı (Home Office) vize memurlarınca değerlendirilmektedir.

Her iki ülkeden yapılan Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında ve sonrasında yapılacak olan sürekli oturum izni, İngiltere vatandaşlığı başvurularında profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler. Firmamız İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri ile başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 841 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular