image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Kosullari Sağlanamazsa Ne Olur?

Ankara Antlaşması kosullari, İngiltere’de bireylerin kurmak istedikleri işe göre değişiklik göstermektedir. Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de iş kurmak isteyen bireyler için hangi iş yapacaklarına dair belirli bir sınırlama bulunmamaktadır. Cafe, pub işletmeciliği, öğretmenlik, freelance, home office vs. gibi işler yapılabilecektir. Bu işler için her birinin ayrı ayrı gereklilikleri bulunmaktadır. Ankara Antlaşması kosullari yüksek standartlar talep etmemektedir. Bu standartlar aynı zamanda bireylerin yaşam koşulları ve maddi yeterliliklerine göre değişiklik gösterecektir. Ankara Antlaşması kosullarinın neler olabileceği hakkında uzmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Ankara Antlaşması kosullari içerisinde İngilizce dil şartı bulunmamaktadır. Ayrıca diğer İngiltere vize türleri gibi (örneğin puan bazlı vize türleri) belirli bir maddi yeterlilik şartı koyularak bireyleri zorlayacak bir madde de yoktur. Ankara Antlaşması vizesi 1963 yılında imzalandığı günden beri başvuru sahipleri için başvuru şartlarının ağırlaştırılamayacağı ilkesiyle yürürlükte bulunmaktadır. Ankara Antlaşması vizesi koşulları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

CSS Legal 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Kosullari sağlanamazsa ne olur?, Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?, Ankara Antlaşması süresi ne kadardır?, Ankara Antlaşması kimlerle imzalandı? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 816 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular