image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Kimlerle Yapıldı?

Ankara Antlaşması kimlerle yapıldı? sorusu Ankara Antlaşmasıyla hangi ülkelerde çalışma ve iş kurma imkânı bulabileceğini merak eden bireylerce araştırılmaktadır. Ancak Ankara Antlaşması Vizesiyle yurtdışına gitmek isteyen Türk vatandaşları genellikle internetteki güvenilirliği şüpheli olan sitelerde araştırma yaparak başvuru işlemlerini yapabileceğini düşünmektedir. Forum, sözlük, blog gibi sayfalardan edinilen bilgilerle Ankara Antlaşması başvurusu yapmayı planlayan bireyler vize reddi hatta vize başvuru yasağı alma ihtimalini artırdığını bilmelidir.

Ankara Antlaşması kimlerle yapıldı? sorusunun cevabı olarak Türkiye ile 1963 yılında Avrupa Ekonomik Topluluğuna üye ülkelerle imzalanmıştır. Ankara Antlaşması Vizesi 1973 yılında İngiltere için geçerlilik kazanmıştır. Bu tarihte İngiltere Avrupa Birliğine girmiştir. Ankara Antlaşmasıyla hangi şartlar dahilinde İngiltere’de şirket kurulabilir veya çalışılabilir konusunda detaylı bilgi almak isteyen veya başvuru işlemlerine başlamak isteyen bireyler uzmanlarımızla iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuru şartları puan bazlı İngiltere vize türleri gibi belirli standartlar talep etmemektedir. Puan bazlı vize türlerinde bireyler, başvuru evrakları ve sağlaması gereken şartlar üzerinden puanlanarak vize onayı alıp alamayacağı hesaplanmaktadır. Yeterli puanı alamayan bireyler vizesini de alamamaktadır. Ancak Ankara Antlaşması vizesi başvurularında bireylerin sağlaması gereken belirgin şartların bulunmaması, hangi işi yapacak veya hangi şirketi kuracak ise onun gerektirdiği asgari şartları sağlaması ve vize memuruna inandırıcı ve ikna edici belgeler sunması halinde vize onayı alabilmektedir.

Ankara Antlaşması vizesi başvuru şartlarının 2019 yılında değişme ihtimali bulunmaktadır. Ankara Antlaşmasına dair bilgi almak ve güncel bilgilerden anında haberdar olmak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirler.

CSS Legal İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması kimlerle yapıldı?, Ankara Antlaşması Vize işlemleri nasıl yapılır?, Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 807 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular