image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması İngiltere Vizesi ile Değiştirilebilir mi?

Ankara Antlaşması İngiltere Vizesi başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireylerin konusunda uzman danışmanlardan destek alınması önerilmektedir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru işlemleri hakkında profesyonel bilgi sahibi olan uzmanlarımızla iletişime geçilerek detaylı bilgi alınabilir.

Ankara Antlaşması İngiltere Vizesi ile kategori değişikliği yapılabilecektir. İngiltere vize türlerinden herhangi biriyle İngiltere’de bulunan bireyler Ankara Antlaşmasına başvuru yaparak kategori değişikliği yapabilecektir. Ankara Antlaşması İngiltere Vizesi sahibi bireylerin vizelerinin bitimine yakın veya bitmesinden sonra başvuru yapılabilecek bir vize türüdür.

Ankara Antlaşması 1963 yılında Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu üye ülkeleri arasında imzalanmıştır. 1963’teki üye ülkeler Lüksemburg, Almanya, İtalya, Belçika, Fransa olup 1973 yılında İngiltere’nin Avrupa Birliğine katılmasıyla İngiltere için de geçerli olmuştur. Avrupa Birliğinden çıkma sürecindeki İngiltere için Ankara Antlaşmasının akıbetinin ne olacağı ve Ankara Antlaşması İngiltere vizesi konusunda güncel haberleri takip etmek isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

CSS Legal İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması ile Almanya’ya gidilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?”, “Ankara Antlaşması vize koşulları nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 807 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular