image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması İngiltere Vize Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Ankara Antlaşması İngiltere vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri web sitemizi inceleyebilecekleri gibi CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek de detaylı bilgi alabileceklerdir.

Ankara Antlaşması Vizesi, 18 yaşından büyük olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de iş kurabilmesi için birçok avantaj sağlayan bir İngiltere çalışma/iş vizesi türüdür. Ankara Antlaşması İngiltere vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri web sitemizi inceleyebilir ve sonrasında CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirler ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

Ankara Antlaşması İngiltere vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken hususların başında işi kurabilecekleri ölçüde şartlara sahip olmaları gelmektedir. Ankara Antlaşması başvuru sahiplerinin işlerini kurabilecekleri ölçüde sermaye, bilgi, tecrübe, İngilizce gibi şartları sağlamaları gerekir. Bu şartları sağlayabildiklerini dosyalarına koyacakları belgelerle ikna edici bir şekilde ortaya koyabilmeleri gerekir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında sağlanması gereken şartlarla ve dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili olarak detaylı bilgi almak ve başvurusunu profesyonel destek alarak geçekleştirmek isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirler. CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları gerek başvurular hakkında bilgilendirme yaparak gerekse de başvuruları titizlikle hazırlayarak başvuru sahiplerine yardımcı olmaktadır.

CSS & Co Legal Services, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 884 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular