image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Home Office (İngiltere İçişleri Bakanlığı) Tarafından Mı Değerlendirilir?

Türkiye’den ya da İngiltere’den yapıldığı fark etmeksizin Ankara Antlaşması Home Office (İngiltere İçişleri Bakanlığı) tarafından değerlendirilmektedir.

İngiltere’den ya da Türkiye’den yapılması fark etmeksizin Ankara Antlaşması Home Office (İngiltere İçişleri Bakanlığı) tarafından değerlendirilmektedir. Türkiye’den İngiltere Vize Başvuru Merkezine, İngiltere’den ise İçişleri Bakanlığına doğrudan yapılan Ankara Antlaşması başvuruları bakanlık vize memurlarınca değerlendirilmektedir.

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yapılabilmesi için başvuru sahibinin başvuru evraklarının tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının İngilizce doldurulup, başvuru ödemelerinin yapılıp, incelenmek üzere gönderilmesi gerekir. İngiltere’den yapılan başvurularda olduğu üzere Türkiye’den yapılan başvurularda da başvurular İngiltere Konsolosluğu yerine İngiltere İçişleri Bakanlığına gönderilerek burada değerlendirilmektedir.

Oldukça karmaşık yapıda olan bu İngiltere vizesi başvurularını danışmanlık alarak yapmak isteyen başvuru sahipleri firmamız İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilirler. İş planı hazırlığı, saha araştırması yapılması, başvuru dosyası hazırlığı gibi zorlu süreçlerde profesyonel destek almak bu başvurular için diğerlerinden çok daha fazla önem arz eder. İkna edici, gerçekçi ve prosedürlere uygun bir başvuru yaparak olumlu sonuç alabilmek için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2162 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular