image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Forumlar İçinde Yer Alan Bilgilerin Vize Başvurularına Etkileri Nedir?

Ankara Antlaşması forumlar içinde yer alan bilgilerin vize başvurularına etkileri buradaki bilgiler güncelliğini yitirmiş ve uzman olmayan kişilerce yazılmış olmaları nedeniyle olumsuz olmaktadır.

Ankara Anlaşması (European Community Association Agreement, ECAA), 1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmıştır. Bu anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına iş kurma izni ve sonrasında vatandaşlık almaya kadar varan pek çok hak ve avantaj tanıyan bir anlaşmadır. Anlaşamaya taraf ülkeler, 1963 itibarıyla var olan kuralların antlaşmaya imza atan ülkelerin vatandaşları için ilerleyen dönemlerde değiştirilmeyeceği garantisini vermiştir.

Ankara Anlaşması kapsamında ortaya çıkan Ankara Antlaşması Vizesi ise İngiltere’de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sektör, sermaye, eğitim seviyesi, tecrübe süresi, İngilizce dil bilme seviyesi kısıtı olmaksızın İngiltere’de kendi işlerini kurmak üzere başvuru yapabildiği İngiltere çalışma/iş vizesi türüdür.

Ankara Antlaşması forumlar içinde yer alan bilgilerin vize başvurularına etkileri buradaki bilgiler güncelliğini yitirmiş ve uzman olmayan kişilerce yazılmış olmaları nedeniyle olumsuz olmaktadır. Buralarda yer alan bilgileri okuyan kişiler yanlış bilgi edinerek hatalı başvuru yapabilmektedir. Bu durum da vize reddi ve hatta başvuru yasağı gibi sonuçlara yol açabilmektedir.

CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 958 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular