image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Forum Bilgileri Güncel Midir?

Ankara Antlaşması forum bilgileri, güncel olup olmamasının bir önemi olmaksızın bu alanda uzman olmayan kişilerin yorumlarının olması nedeniyle başvuru sahiplerinin yanlış bilgilenmesine ve vize reddi gibi sonuçlarla karşılaşmalarına yol açabilecektir.

İngiltere vizesi almak isteyen kişiler her şeyden önce internet üzerinden bir araştırma yaparak başvuru süreci hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Bu araştırma esnasında sözlükler, forumlar ve acentelerin siteleri ile karşılaşırlar. Bu kaynakların çoğu güncel olmayan bilgileri içermektedir. Çünkü vize başvuruları ile ilgili olarak İngiltere vize ve göçmenlik kurallarında sıklıkla değişiklik yapılmaktadır. Ayrıca bu bilgileri yazan kişilerin çoğu bu alanda uzman olan kişiler değildir. Dolayısıyla başvuru yapacak kişiler buradaki güncel olamayan ya da hatalı bilgilerden dolayı İngiltere vizesi reddi ve hatta İngiltere vizesi başvuru yasağı dahi alabilirler. Bu tip bir durumla karşı karşıya kalmak istemeyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından en güncel bilgileri ve profesyonel desteği alabilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri için de bu durum geçerli bulunmaktadır. Hatta bu konuyla ilgili çok daha fazla foruma rastlanabilir. Ankara Antlaşması forum bilgilerinden güncel olmayan, hatalı ve uzman olmayan kişilerce yazılmış yorumlarla başvuru yapmanın pek çok maddi ve manevi zarara yol açacağının unutulmaması gerekir. Vize reddi alınması halinde Ankara Antlaşması başvuru sahiplerinin itiraz davası hakkı bulunmamaktadır. Yalnızca itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu ile sonucu tersine çevirmek mümkün olabilir. Ankara Antlaşması Vizesi başvurusundan vize reddi alan ya da bu vizeye ilk başvurusunu yapacak olan kişilerin CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçmeleri başvuruları için yararlı olabilecektir.

CSS & Co Legal Services, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1292 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular