image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Fiyatları Nedir?

Ankara Antlaşması fiyatları hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek en güncel bilgilere ulaşabilecektir.

Ankara Antlaşması, 1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmıştır. Bu anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına iş kurma izni ve sonrasında vatandaşlık almaya kadar varan pek çok hak ve avantaj tanımaktadır. Bu anlaşma sonucu ortaya çıkan Ankara Antlaşması Vizesi ise İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına pek çok avantaj sağlamakta olan bir İngiltere vizesi başvurusudur.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin geçerli bir pasaport ve firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken belgeler ve tercümelerinden oluşan başvuru dosyasını, biyometrik bilgileri ile beraber İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim etmesi gerekir.

Ankara Antlaşması fiyatları, başvuru prosedürleri, avantajları, kuralları vb. konularda bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanından bilgi almadan başvuru yapılmaması yararlı olacaktır. Bu hususlarda detaylı bilgi ve başvuru için danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 842 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular