image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Facebook Bilgileriyle Başvuru Yapılabilir Mi?

Ankara Antlaşması Facebook, Twitter gibi sosyal mecralarda da bilgi paylaşımları bulunabilmekle birlikte bu bilgiler güncel olmayabileceği için başvuru sahiplerinin yanlış başvuru yapmasına yol açabilmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sektör, sermaye, eğitim seviyesi, tecrübe süresi, İngilizce dil bilme seviyesi kısıtı olmaksızın İngiltere’de kendi işlerini kurmak üzere başvuru yapabildiği İngiltere çalışma/iş vizesi türüdür.

Bu vize türüyle ilgili bilgi almak isteyen kişiler internette çeşitli mecralarda araştırma yaparak işe başlamaktadır. Bu araştırma esnasında karşılarına Facebook, Twitter gibi mecralar da çıkmaktadır. Bu mecralarda da Ankara Anlaşması Vizesi ile ilgili çeşitli bilgiler yer almakla birlikte buralarda yer alan bilgilerin güncel olmama ve bu alanda uzman olmayan kişiler tarafından yazılmış olması ihtimali oldukça yüksektir. Bu durum da başvuru sahiplerinin yanlış bilgilendirilmesine ve hatalı başvuru yapmasına, bu da başvurunun vize reddi ile sonuçlanmasına yol açabilir.

Ankara Antlaşması Facebook, Twitter gibi mecralara güvenmek yerine İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından en güncel bilgileri alarak başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 970 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular