image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Elde Ettiği Kazanımlar Nelerdir?

Ankara Antlaşması elde ettiği kazanımlar arasında en önemlileri başvuru sahiplerinin İngiltere’de sürekli oturum izni ve İngiltere vatandaşlığı elde edebilmesidir.

Ankara Antlaşması, 1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına İngiltere'de iş kurma izni ve sonrasında vatandaşlık almaya kadar varan pek çok kazanım sağlayan bir anlaşmadır.

Ankara Antlaşması elde ettiği kazanımlar arasında en önemlileri başvuru sahiplerinin İngiltere’de sürekli oturum izni ve İngiltere vatandaşlığı elde edebilmesidir. Ankara Antlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen ve 18 yaş üstünde bulunan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize ile İngiltere’ye gidip iş kurduktan sonra vize uzatmaları ile toplamda 4 yıl bulunan kişiler sürekli oturum izni başvurusu yapabilirler. Ankara Antlaşması kapsamında İngiltere’de bulunan kişiler sürekli oturum iznini aldıktan 1 yıl sonra da İngiltere vatandaşlığı başvurusu yapabilmektedir.

Ankara Antlaşması elde ettiği kazanımlar ve bu vizeye yapılan başvurular hakkında bilgi almak ve başvurusunu gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirketimizle İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1544 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular