image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Danışmanlık Hizmeti Almanın Başvurunun Olumlu Sonuçlanmasına Etkisi Var Mıdır?

Ankara Antlaşması başvurularında puan bazlı sistemin uygulandığı vizelerde olan şartlar aranmadığı için şartları sağlamak daha kolay olmasına karşın dosyanın ikna edici olmasının çok önemli olması nedeniyle Ankara Antlaşması danışmanlık hizmeti alınarak başvurunun yapılması yararlı olacaktır.

Ankara Antlaşması, 1963 yılında Avrupa Birliği ülkeleri ile Türkiye arasında imzalanan bir anlaşmadır. İngiltere o dönemde AB üyesi olmayıp 1973 yılında birliğe girerek bu anlaşmayı da kabul etmiş oldu. Ankara Antlaşması Vizesi ise Ankara Anlaşması hükümlerine dayanmakta olan bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına İngiltere’de iş kurabilmeleri ve ilerleyen süreçte İngiltere’ye yerleşebilmeleri ve hatta İngiltere vatandaşlığı alabilmeleri için pek çok avantaj sağlamakta olan bir vizedir.

Ankara Antlaşması danışmanlık hizmeti alınarak başvuru yapmanın daha yararlı olduğu başvurulardan biridir. Bu başvurular, puan bazlı İngiltere çalışma/iş vizesi başvuruları kadar sağlaması zor şartlara sahip olmamasına karşın şartların sağlandığı ikna edici bir şekilde dosyada gösterilebilmelidir. Ankara Anlaşması kapsamındaki başvurularda başvuru sahibinin sermaye, tecrübe, bilgi, İngilizce gibi şartları işini kurabilecek seviyede karşılayabilmesi yeterli olmaktadır. Bu şartları karşılayabildiğini göstermek isteyen kişilerin iş planı ve diğer destekleyici belgelerle bunu sağlayabilmesi gerekmektedir. Bunun için de başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 844 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular