image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Bitiş Tarihi Ne Zamandır?

Ankara Antlaşması bitiş tarihi hakkında araştırma yapan bireyler İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkma sürecinde olması dolayısıyla endişe içindedir. Ankara Antlaşması Türkiye ile 1963 yılında dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış bir antlaşmadır. İngiltere için Avrupa Birliğine 1973 yılında girmesiyle geçerli olmuştur.

Ankara Antlaşması gereğince belirlenmiş herhangi bir yüksek başvuru koşulları bulunmamaktadır. İngiltere puan bazlı sisteme tabii olan İngiltere vize türlerinde olduğu gibi İngilizce dil puanı, yüksek maddi yeterlilikler beklenmeyip başvuru ücreti de bulunmamaktadır. Ankara Antlaşması başvurusunda başvurulacak olan bireyin İngiltere’de kuracakları işin mahiyetine uygun ve vize memurunu ikna edici, inandırıcı başvuru dosyası hazırlanmalıdır. Ankara Antlaşması Vizesi için başvuru dosyasına koyulması gereken evrakların neler olabileceği hususunda uzmanlarımızla iletişime geçilmesi önerilmektedir. Uzmanlarımız Ankara Antlaşması ile ilgili son bilgileri takip ederek en güncel haberleri başvuru yapmak isteyen bireylerle paylaşmaktadır.

Ankara Antlaşması bitiş tarihi, İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkma süreci içinde belirlenebilir, başvuru şartları değiştirilebilir veya bu antlaşmanın sürdürülmesine karar verilebilir. Brexit süreci içinde belirlenecek olan Ankara Antlaşmasının kaderi, AB ile anlaşma olmaması halinde İngiltere’nin anlaşma olmaksızın AB’den çıkacağı Mart 2019 tarihinden sonra değişebilir. Ankara Antlaşması bitiş tarihi ve Ankara Antlaşması son gelişmeler hakkında detaylı bilgiye İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından edinebilirsiniz.

CSS Legal 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul bulunan ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması bitiş tarihi ne zamandır, Ankara Antlaşması Vizesi başvuru evrakları ve başvuru şartları neler olabilir gibi sorularınız bulunuyorsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşarak cevap bulabilir, Ankara Antlaşması vizesi ve İngiltere Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 841 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular