image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Bilgi İçin Nereyi Arayabilirim?

Ankara Antlaşması bilgi için başvuru sahipleri web sitemizdeki Ankara Antlaşması Vizesi bölümünü inceleyebilecekleri gibi CSS Legal uzmanlarından da detaylı bilgi alabilirler.

1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış olan Ankara Anlaşması Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına İngiltere'de iş kurma izni ve sonrasında vatandaşlık almaya kadar varan pek çok hak tanıyan bir anlaşmadır. Bu anlaşma kapsamında yapılan vize başvuruları iş kurmak için gerekli olan mesleki yeterlilik, İngilizce bilgisi, sermaye gibi şartlara işi kurabilecek seviyede sahip olmanın yeterli olduğu bir vize başvurusudur. Bu vize İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için oldukça avantajlıdır. Çünkü diğer İngiltere çalışma vizesi türleri puan bazlı sistemin uygulandığı ve şartlarını karşılamanın zor olduğu başvurulardır.

Ankara Antlaşması bilgi için başvuru sahipleri web sitemizin Ankara Antlaşması Vizesi bölümünü inceleyebilecekleri gibi CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek de detaylı bilgi alabilirler. Uzmanlarımızla irtibata geçerek bu karmaşık başvurularda profesyonel destek almak başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılabilmesini sağlamaktadır.  

Başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirebilmek için CSS Legal danışmanları tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanması, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilmesi, ilgili formların İngilizce doldurulması, başvuru harç ve ödemeleri yapıldıktan sonra danışmanlarımızın alacağı randevuda başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere’ye gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Bu başvurularda profesyonel destek almak için başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 933 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular