image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Avukatları Londra İçinden Yapılan Başvurularda Danışmanlık Sağlar Mı?

Ankara Antlaşması avukatları Londra içinden yapılan başvurularda da Türkiye’den yapılan başvurularda olduğu üzere danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Ankara Anlaşması Vizesi, 18 yaşın üzerindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sektör, sermaye, eğitim seviyesi, tecrübe süresi, İngilizce dil bilme seviyesi kısıtı olmaksızın İngiltere’de kendi işlerini kurmak üzere başvuru yapabildiği İngiltere çalışma/iş vizesi türüdür. Bu vize türü, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Birleşik Krallık’ta iş kurmak üzere başvuru yapabildiği ve şartlarını sağlamanın diğer İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden çok daha kolay olduğu vize türüdür.

İşini yapabilecek yeterliliğe sahip olduğuna inanan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bu kapsamda vize başvurusu yaparak Birleşik Krallık’ta sürekli oturum izni, İngiltere vatandaşlığı gibi pek çok göçmenlik statüsü elde edebilir.

Ankara Anlaşması avukatları Londra içinden yapılan başvurularda da Türkiye’den yapılan başvurularda olduğu üzere danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Avukatların yanı sıra İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış danışmanlık şirketleri de her iki ülkeden de başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Bir avukatla ya da danışmanlık firmasıyla başvuruyu gerçekleştirmek olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak adına faydalı olacaktır. Ankara Antlaşması başvurularını profesyonel destek alarak gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış bir danışmanlık şirketi olan CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 966 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular