image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması 1963 Maddeleri Nelerdir?

Ankara Antlaşması 1963 maddeleri içerisinden bazıları; stand-still ilkesi yani hükümlerin ileride ağırlaştırılamayacağı ve değiştirilemeyeceği ilkesi, işin serbest meslek sahibi olarak yapılması vb.dir.

Ankara Antlaşması, 1963 yılında dönemin Avrupa Birliği ülkeleriyle Türkiye Cumhuriyeti tarafından imzalanmıştır. Ankara Antlaşması 1963 maddeleri içerisinden bazıları; stand-still ilkesi yani hükümlerin ileride ağırlaştırılamayacağı ve değiştirilemeyeceği ilkesi, işin serbest meslek sahibi olarak yapılması vb.dir.

Ankara Antlaşması hükümlerine dayanan Ankara Antlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta serbest meslek sahibi olarak iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize ile İngiltere’ye gidip iş kurduktan sonra vize uzatmaları ile toplamda 4 yıl bulunan kişiler sürekli oturum izni başvurusu, 5 yıl sonra da İngiltere vatandaşlığı başvurusu yapabilmektedir.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı üzere bu vize türü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına oldukça geniş haklar sağlamaktadır. Bu vize türüne başvuru yaparak İngiltere’de iş kurmayı düşünen kişiler bu karmaşık başvurular hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1784 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular