image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Yorumlarının Başvuru Sürecine Etkileri Nelerdir?

Ankara Anlaşması yorumlarının başvuru sürecine etkileri eğer ki yorumları yapan kişiler İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman kişiler değilse yanıltıcı olabilecek ve bu da vize reddi gibi olumsuz sonuçlara yol açacaktır.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği, İngiltere’de iş kurma izni veren ve birçok avantaja sahip bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize diğer İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden farklı olarak İngiltere’de iş kurmak için belirli şartlar yerine işi kurabilecek ölçüde şartlara sahip olmanın yeterli olduğu bir başvuru türüdür.

Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere’de iş kuracak olan başvuru sahipleri öncelikle bu başvuruyla ilgili araştırma yapmaktadır. Bu araştırma sonucunda internette çeşitli mecralara rastlamaktadırlar. Ancak bu mecralardaki Ankara Anlaşması yorumlarının başvuru sürecine etkileri eğer ki yorumları yapan kişiler İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzman kişiler değilse yanıltıcı olabilecek ve bu da vize reddi gibi olumsuz sonuçlara yol açacaktır. Bu tip olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 913 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular