image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vizesi Londra İçerisinden Başvuru Yapılabilen Bir Vize Midir?

Ankara Anlaşması Vizesi Londra içerisinden başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi türü olup başvurusunu firmamız İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

Ankara Anlaşması,1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmıştır. Bu anlaşma Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Avrupa Birliği ülkelerinde iş kurma izni ve sonrasında sürekli oturum izni ve İngiltere vatandaşlığı almaya kadar varan pek çok hak tanıyan bir anlaşmadır. İngiltere, bu anlaşmayı imzalayan ülkeler arasında olmamakla birlikte 1973 yılında AB’ye katılarak bu anlaşmayı da kabul etmiş oldu. Dolayısıyla İngiltere’de iş kurmak isteyen kişiler bu tarih itibarıyla bu anlaşma kapsamında başvuru yapabilme hakkını kazanmış oldu.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’de iş kurmak isteyen kişiler hem İngiltere’den hem de Türkiye’den başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Dolayısıyla Ankara Anlaşması Vizesi Londra içerisinden başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi türü olup başvurusunu firmamız İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 715 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular