image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ankara Anlaşması Vizesi için gerekli evraklar başvuru sahibinin iş kuracağına ve bu işi sürdürebileceğine dair gerçekçi ve ikna edici nitelikte belgeler olmalıdır. İş planı, diploma, mesleki eğitim sertifikaları, referans yazıları gibi belgeler bunlara örnek olarak gösterilebilir.

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen ve 18 yaş üstünde bulunan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının iş kurabilecek ölçüde şartları sağladığı takdirde başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize ile İngiltere’ye gidip iş kurduktan sonra vize uzatmaları ile toplamda 4 yıl bulunan kişiler sürekli oturum başvurusu, sürekli oturum iznini aldıktan 1 yıl sonra da İngiltere vatandaşlığı başvurusu yapabilmektedir. Bu geniş kapsamlı haklara en kısa zamanda ulaşılabilen vize türlerinden biri olan Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları ile pek çok Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı hâlihazırda İngiltere’de yerleşik bulunmakta ve yerleşmeye devam etmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi için gerekli evraklar başvuru sahibinin iş kuracağına ve bu işi sürdürebileceğine dair gerçekçi ve ikna edici nitelikte belgeler olmalıdır. İş planı, diploma, mesleki eğitim sertifikaları, referans yazıları gibi belgeler bunlara örnek olarak gösterilebilir. Firmamızla iletişime geçerek başvuru işlemlerini başlatan başvuru sahiplerine verilecek evrak listesine ek olarak bu belgeler de eklenebilecektir. Bu vize başvuruları ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1134 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular