image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vizesi Forum Bilgileriyle İngiltere Vizesi Başvurusu Yapılabilir Mi?

Ankara Anlaşması Vizesi forum bilgileri hem güncel bilgiler içermeme hem uzman olmayan kişilerin yorumlarının olması nedeniyle başvuru sahiplerinin yanlış bilgilenmesine ve vize reddi gibi sonuçlarla karşılaşmalarına yol açabileceği için bu bilgilerle İngiltere vizesi başvurusu yapılması tavsiye edilmemektedir.

İngiltere vizesi almak isteyen kişiler her şeyden önce internet üzerinden bir araştırma yaparak başvuru süreci hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Bu araştırma esnasında sözlükler, forumlar gibi bilgi paylaşım platformlarıyla karşılaşırlar. Ancak bu kaynakların çoğu güncel olmayan bilgileri içermektedir. Çünkü vize başvuruları ile ilgili olarak İngiltere vize ve göçmenlik kurallarında sıklıkla değişiklik yapılmaktadır. Ayrıca bu bilgileri yazan kişilerin çoğu bu alanda uzman olan kişiler olmadığı için yanıltıcı bilgiler verebilmektedir. Dolayısıyla başvuru yapacak kişiler buradaki güncel olmayan ya da hatalı bilgilerden dolayı vize reddi ve hatta başvuru yasağı dahi alabilirler. İngiltere vizesi reddi, İngiltere vizesi başvuru yasağı vb. bir sonuçla karşılaşmak istemeyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri için de bu durum geçerli bulunmaktadır. Ankara Anlaşması Vizesi forum bilgileri güncel olmayan, hatalı ve uzman olmayan kişilerce yazılmış yorumlar içermektedir. Bu bilgilerle başvuru yapmanın pek çok maddi ve manevi zarara yol açacağının unutulmaması gerekir. Ankara Antlaşması Vizesi başvurusundan vize reddi alan ya da bu vizeye ilk başvurusunu yapacak olan kişilerin CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçmeleri başvuruları için yararlı olacaktır.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1817 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular