image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

Ankara Anlaşması Vizesi başvuru formu, başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahipleri için uzmanlarımız tarafından belgelerinin tamamlanması, tercümelerinin yapılması, başvuru ücretinin yatırılması gibi işlemlerin akabinde doldurulmaktadır.

Ankara Anlaşması Vizesi, 18 yaşın üstünde bulunan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının Birleşik Krallık’ta iş kurmak üzere başvuru yapabildiği ve şartlarını sağlamanın diğer İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden çok daha kolay olduğu vize türüdür. Bu İngiltere vizesi türünde de diğerlerinde olduğu üzere belgelerin tamamlanması, gereklilik arz edenlerin tercümelerinin yapılması, vize ücretinin yatırılması, başvuru formunun doldurulması ve uzmanlarımızca hazır hale getirilen başvuru dosyasının uzmanlarımızla irtibat halinde alınacak olan randevuda İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile başvuru yapılabilmektedir.

Yukarıda saymış olduğumuz prosedürel işlemlerden biri olan Ankara Anlaşması Vizesi başvuru formunun doldurulması işlemi ve diğer tüm işlemler hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirsiniz. Başvuru formu oldukça uzun, karmaşık yapıda ve İngilizce olduğu için başvuru sahiplerinin hata yapma olasılığı ya da bildirmesi gereken hususları bildirmemekten kaynaklı olarak vize reddi alması gibi olumsuz sonuçların oluşma riskini arttırmaktadır. Bu tip bir sonuçla karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri uzmanlarımızdan profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2133 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular