image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vize Uzatma Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Ankara Anlaşması vize uzatma başvurusunda dikkat edilmesi gereken hususların başında başvuru sahibinin işini kurabildiği ve sürdürebildiğini gösteren belgelerin mutlaka dosyaya eklenmesi gerekmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen ve 18 yaş üstünde bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği oldukça avantajlı bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türünde ilk başvuru sonrası 1 yıllık, 1 yıl bitmeden uzatma başvurusu yaparak da 3 yıla kadar uzatma alınabilmektedir. Bu vize ile İngiltere’ye gidip iş kurduktan sonra vize uzatmaları ile toplamda 4 yıl bulunan kişiler süresiz oturum izni başvurusu, süresiz oturum iznini aldıktan 1 yıl sonra da İngiliz vatandaşlığı başvurusu yapabilmektedir.

Ankara Anlaşması vize uzatma başvurusunda dikkat edilmesi gereken hususların başında başvuru sahibinin işini kurabildiği ve sürdürebildiğini gösteren belgelerin mutlaka dosyaya eklenmesi gerekmektedir. İngiltere'de yapılan işten en az başvuru sahibinin ve varsa aile bireylerinin (eş ve çocuklar) yaşam masraflarına yetecek miktarda kâr getirmesi de şarttır. Bu şartlar ne oranda sağlanabiliyorsa o takdirde uzatma başvurusunun olumlu sonuçlanma ihtimali artacaktır. Bu başvurular hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik uzmanları ile irtibata geçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 741 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular