image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Vize Danışmanlık Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Ankara Anlaşması vize danışmanlık hizmeti alarak başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal iletişim bilgileri aracılığıyla İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından bilgi ve danışmanlık alabilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi, 1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanan Ankara Anlaşması (ECAA) hükümlerine dayanan ve yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının iş kurmak üzere başvuru yapabildiği bir vize türüdür. Bu başvurunun puan bazlı sistemin uygulandığı İngiltere çalışma/iş vizesi türleri kadar sağlanması zor şartları bulunmamaktadır. Kişinin İngiltere’de işini kurabileceği ölçüde vizenin şartlarını sağlayabilmesi bu başvurularda yeterli olmaktadır. Ancak bu durumda da başvuru sahiplerinin İngiltere’de işi kurabilecek ve sürdürebilecek olduğunu ikna edici bir şekilde başvurusunda gösterebilmesi gerekecektir.

İngiltere’de işi kurabilecek ve sürdürebilecek olduğunu ikna edici bir şekilde başvurusunda göstermek için başvuru sahiplerinin bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanından profesyonel destek alması yararlı olacaktır. Ankara Anlaşması vize danışmanlık hizmeti alarak başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal iletişim bilgileri aracılığıyla İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından bilgi ve danışmanlık alabilirler.

Başvurularla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 767 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular