image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması UK (Birleşik Krallık) İçinden Yapılacak Başvurular Nereye Yapılır?

Ankara Anlaşması UK (Birleşik Krallık) içinden yapılacak başvurular posta yoluyla İngiltere İçişleri Bakanlığına (Home Office) yapılabilmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi, 18 yaş ile 65 yaş aralığında bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de kendi işlerini kurmak suretiyle İngiltere’de göçmenlik statüsü kazanmalarına imkân veren bir İngiltere çalışma vizesi türüdür. Bu İngiltere vizesi ile kendi işini kurup Birleşik Krallık’a gitmek isteyenler için sermaye, tecrübe süresi, eğitim seviyesi, İngilizce bilgisi vb. hususlarda herhangi bir kısıt bulunmamaktadır. Ayrıca bu vizeyi alarak Birleşik Krallık’ta yaşamak ve kendi işini kurmak isteyenler işlerini istedikleri şekilde yapabilir. Bu hususta da bir kısıt bulunmamaktadır. Yani kişi home-office çalışabilir, şahıs işletmesi kurabilir/devralabilir, şirket kurabilir/devralabilir, şirket ortaklığı kurabilir, mobil/seyyar olarak (belli bir işyeri olmadan) işlerini yapabilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları Türkiye’den yapılabileceği gibi Birleşik Krallık içinden de yapılabilecektir. Ankara Anlaşması UK (Birleşik Krallık) içinden yapılacak başvurular posta yoluyla İngiltere İçişleri Bakanlığına (Home Office) yapılabilmektedir. Bu başvurular hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 856 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular