image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Parmak İzi Nasıl Alınır?

Ankara Anlaşması parmak izi diğer İngiltere vizesi başvurularında da olduğu üzere uzmanlarımızın aldığı randevuya katılan başvuru sahiplerinden İngiltere Vize Başvuru Merkezinde alınmaktadır.

İngiltere’ye Ankara Antlaşması kapsamında iş kurmak amacıyla gidecek olan kişilerin prosedürlere uygun olarak İngiltere vizesi başvurusu yapması gerekmektedir. Bu başvuruyu yaparken ise vize alabilmek için mutlaka vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılmalıdır. İngiltere Vize Başvuru Merkezine Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapabilmek için firmamız danışmanları tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanması, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilmesi, ilgili formların İngilizce doldurulması, başvuru harç ve ödemeleri yapıldıktan sonra danışmanlarımızın alacağı randevuda başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere’ye gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan başvurularda başvuru sahiplerinin mutlaka başvuru dosyalarının yanı sıra parmak izi ve biyometrik fotoğraftan oluşan biyometrik bilgilerini de vermeleri gerekir. Bu bilgiler başvuru merkezinde başvuru sahiplerinin randevuları esnasında alınmakta olup başvuru sahiplerinin bizzat vermesi gereken bilgilerdir. Dolayısıyla bir başka kişi başvuru yapan kişiye vekaleten başvurusunu gerçekleştirememektedir. Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında da Ankara Anlaşması parmak izi diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere uzmanlarımızın aldığı randevuya katılan başvuru sahiplerinden İngiltere Vize Başvuru Merkezinde alınmaktadır.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de bulunan ofisleri ile başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2354 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular