image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Oturum Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara Anlaşması Vizesi kapsamında İngiltere’de 4 yıl yasal olarak bulunan kişiler Ankara Anlaşması oturum başvurusu (sürekli oturum izni) yapabilir ve gerekli şartları sağlıyorlarsa bu izni almaya hak kazanabilirler.

İngiltere’de uzatmalarla birlikte toplamda 4 yıl Ankara Anlaşması Vizesi ile bulunan kişiler Ankara Anlaşması oturum başvurusu (sürekli oturum izni) başvurusu yapabilecektir. Sürekli oturum başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde alınan izin ile uzatma başvurusu yapmak gibi zorunluluklar ortadan kalkar ve İngiltere'de sürekli ikamet hakkı kazanılır. Buna ek olarak serbest meslek sahibi olarak çalışma zorunluluğu da kalkmakta olup kişi istediği işte çalışabilecek ya da serbest meslek sahibi olarak yapmakta olduğu işe devam edebilecektir.

Sürekli oturum izni başvurusu için İngiltere’de 4 yıl Ankara Antlaşması kapsamında kalınmış olmasının yanı sıra başvuru sahibinin gerçekçi, inandırıcı ve ikna edici bir başvuru yapması da oldukça önem arz eder. Prosedürlere uygun, gerçekçi, inandırıcı ve ikna edici bir başvuru gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1081 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular