image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Nasıl Başvurulur?

“Ankara Anlaşması nasıl başvurulur?” sorusunun cevabını arayan başvuru sahipleri başvuru prosedürüne dair detaylı bilgiyi web sitemizden bulabileceği gibi CSS Legal uzmanlarıyla irtibata da geçebilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yapacak başvuru sahiplerinin İngiltere’den veya Türkiye’den başvuru yapmalarına bağlı olarak gerekli İngiltere vizesi başvuru prosedürüne uymaları gerekir. “Ankara Anlaşması nasıl başvurulur?” sorusunun cevabını arayan başvuru sahipleri başvuru prosedürüne dair detaylı bilgiyi web sitemizden bulabileceği gibi CSS Legal uzmanlarıyla irtibata da geçerek de edinebilirler.

Türkiye’den yapılacak olan Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu için başvuru sahipleri geçerli bir pasaport ve firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurusunda olması gereken belgeler ve tercümelerinden oluşan başvuru dosyasını, biyometrik bilgileriyle beraber İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim ederek başvurularını gerçekleştirebilirler. Vize başvuru sürecindeki adımlar başvurunun İngiltere içinden mi dışından mı yapıldığına bağlı olarak farklılaşabilmektedir. Başvurunuzu hangi ülkeden ve şehirden yapacağınıza bağlı olarak CSS Legal Londra, Ankara ve İstanbul ofislerimizden biriyle irtibata geçerek başvuru prosedürlerine dair detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu uzmanlarımızla birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1081 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular