image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Kaç Günde Sonuçlar Belli Olur?

“Ankara Anlaşması kaç günde sonuçlar belli olur?” sorusunun cevabını merak eden başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarına başvuru süreçlerinde bu soruyu yöneltebilmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta serbest meslek sahibi olarak (herhangi bir kişi veya kuruluşa bağlı olmaksızın) çalışabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına çalışma izni veren bir vize türüdür. Bu vize türü ile diğer vize türlerine nazaran çok kısa sürelerde sürekli oturum izni ve hatta İngiltere vatandaşlığı yani çifte vatandaşlık kazanılabilmektedir.

Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler mutlaka başvuru prosedürüne uymalıdır. Aksi bir durumda maddi manevi birçok kaybın yanı sıra vize reddi, başvuru yasağı gibi sonuçlarla karşılaşılabilecektir. Bu tip kayıplar yaşamamak ve İngiltere vizesi başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirebilmek için başvuru sahipleri firmamızla iletişime geçebilirler.

CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek başvuru yapacağı İngiltere vizesi türünün belirlenmesini sağlayan başvuru sahipleri bunun ardından uzmanlarımızın sağlayacağı belge listesine göre belgeleri tamamlama, bu belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru dosyasının hazırlanması, başvuru formunu doldurma, vize ücreti ödemesini yapma ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden İngiltere Konsolosluğuna gönderilerek değerlendirilebilmesi için başvuru dosyası ve biyometrik bilgileri teslim etmek üzere randevu alma gibi vize işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Başvurusunu firmamız uzmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin işlemlerinin yapılması süreçlerinde danışmanlarımızca profesyonel destek sağlanacaktır.

“Ankara Anlaşması kaç günde sonuçlar belli olur?” sorusu da uzmanlarımıza başvuru öncesi veya esnasında sıklıkla sorulan sorulardandır. Ankara Anlaşması başvuruları Türkiye’den yapılan başvurularda 3 ay, Birleşik Krallık’tan yapılan başvurularda ise 6 ayda sonuçlanmaktadır.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2342 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular