image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması İş Planı Örnekleri Nasıldır?

Ankara Anlaşması iş planı örnekleri internette birçok sitede bulunmasına karşın bunlardan yararlanarak bir iş planı hazırlamak Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında iş planının gerçekçi ve ikna edici olmasını sağlayamayabilir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen ve 18 yaş üstünde bulunan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize ile İngiltere’ye gidip iş kurduktan sonra vize uzatmaları ile toplamda 4 yıl bulunan kişiler sürekli oturum izni başvurusu, sürekli oturum iznini aldıktan 1 yıl sonra da İngiltere vatandaşlığı başvurusu yapabilmektedir.

Ankara Antlaşması başvurularında diğer İngiltere çalışma/iş vizesi başvurularında olduğu üzere sağlanması gereken belirli şartlar bulunmamaktadır. Yalnızca işin kurulmasına ve sürdürülebilmesine yetecek ölçüde şartların sağlanabilmesi yeterli olmaktadır. Ancak bu başvurularda da dosya hazırlığı diğer tüm vize türlerinden çok daha fazla önem arz etmektedir. Ankara Antlaşması kapsamındaki İngiltere vizesi türlerinde başvuru dosyasının gerçekçi, ikna edici, titizlikle hazırlanmış bir dosya olması çok önem taşımaktadır.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında başvuru dosyasında bulunması gereken en önemli belgelerden biri iş planıdır. Başvurudan olumlu sonuç alabilmek için bu iş planının kişiye ve işe özgün olması ve iyi hazırlanmış olması gerekmektedir. Ankara Anlaşması iş planı örnekleri internette birçok sitede bulunmasına karşın bunlardan yararlanarak bir iş planı hazırlamak bu başvurularında iş planının gerçekçi ve ikna edici olmasını sağlayamayabilir.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4065 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular