image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması İngiltere 2017 Değişiklikleri Nelerdir?

Ankara Anlaşması İngiltere 2017 değişiklikleri içerisinde herhangi bir madde bulunmamaktadır. Çünkü Ankara Anlaşması hükümleri stand still ilkesi ile garanti altına alınmış olup hükümleri değiştirilemez veya ağırlaştırılamaz. 

1963 yılında AB ülkeleri ve Türkiye arasında imzalanan Ankara Antlaşması, tüm Avrupa Birliği ülkelerinde hala geçerliliğini korumaktadır. Bu anlaşmanın hala geçerli olmasının nedeni, anlaşmanın en önemli maddelerinden biri olan stand still ilkesidir. Bu ilke, anlaşmanın hükümlerinin ilerleyen yıllarda değiştirilemeyeceğini ve ağırlaştırılamayacağını garanti altına almıştır. Dolayısıyla Ankara Anlaşması İngiltere 2017 yılında da herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

Türkiye’den yapılacak olan Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin geçerli bir pasaport ve firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken belgeler ve tercümelerinden oluşan başvuru dosyasını, biyometrik bilgileri ile beraber İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim etmesi gerekir. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Bursa illerinde bulunan vize başvuru merkezlerinin başvuru sahibi için en uygun olanından alınacak olan randevuya katılarak İngiltere vizesi başvurusu yapılabilir. İngiltere’den yapılan başvurular ise doğrudan İçişleri Bakanlığına posta yoluyla yapılabilmektedir.

İngiltere’den ya da İngiltere dışındaki bir ülkeden yapılacak olan İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi başvurularına dair detaylı bilgi ve başvuru danışmanlığı almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1027 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular