image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Ankara Anlaşması için gerekli belgeler ve tercümelerinden oluşan bir başvuru dosyası uzmanlarımızın alacağı randevuda başvuru sahibi tarafından başvuru sırasında sunulmalıdır.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin izlemesi gereken bir başvuru prosedürü bulunmaktadır. Bu prosedürün gerçekleştirilebilmesi için öncelikle başvuru sahibinin İngiltere’de bulunacağı süre boyunca geçerli olacak bir pasaportunun olması gerekir. Bunun ardından başvuru dosyası için gereken belgeler liste halinde uzmanlarımız tarafından başvuru sahibine bildirilecektir. Ankara Anlaşması için gerekli belgeler başvuru sahibinin İngiltere’de yapmak istediği işi kurabilecek ve sürdürebilecek seviyede şartlara sahip olduğunu gösterebilmelidir. Bu şartlar mesleki yeterlilik, sermaye, tecrübe vb. şartlardır. Belgelerin bu şartlarda yeterli olunduğunu gösterebilmesi gerekir.

Ankara Anlaşması Vizesi başvurusunda mesleki yeterliliği gösterebilmek için başvuru dosyasına diploma, transkript, kurs sertifikaları gibi eğitimi gösteren belgelerle kişinin tecrübesini gösteren referans mektubu gibi belgeler firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının ardından danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvuruda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra eklenebilir. Bunlara ek olarak başvuru sahibinin İngiltere’de iş kurabilecek ve bu işten kar edene dek geçinebilecek miktarda sermayeye sahip olduğunu gösteren belgelerin Ankara Anlaşması dosyasında bulunması gerekir.

Ankara Anlaşması gerekli belgeler içerisindeki en önemli belge ise iş planıdır. Başvurudan olumlu sonuç alabilmek için bu iş planının kişiye ve işe özgün olması ve iyi hazırlanmış olması gerekmektedir. İş planının kişiye ve işe özgü olması, İngiltere’de iş kurulacak sektörün verilerini gerçekçi olarak yansıtması gerekmektedir.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1139 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular