image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması İçin AB Bakanlığı Danışmanlık Verir Mi?

Ankara Anlaşması için AB Bakanlığı danışmanlık sağlamamakta olup danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile irtibata geçmeleri yararlı olacaktır.

İngiltere’de Ankara Anlaşması kapsamında iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları AB Bakanlığından danışmanlık alamamaktadır. Danışmanlık hizmeti almak için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. İngiltere vizesi başvuruları içerisinde karmaşık yapıdaki başvurulardan biri olan Ankara Anlaşması Vizesi başvurularında danışmanlık almak başvuru sahipleri için oldukça faydalı olmaktadır. Bu başvurularda özellikle iş planının özgün ve iyi hazırlanmış olması oldukça önem arz ettiği için firmamız uzmanlarından profesyonel destek alarak vize başvurusu gerçekleştirilebilir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevuda başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Tüm bu işlemlerde AB Bakanlığı ya da diğer bakanlık birimlerinden danışmanlık alınamayacağı hususuna dikkat edilmelidir. Bu nedenle Ankara Anlaşması kapsamında yapılacak olan başvurularla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 921 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular