image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Fransa Vizesi Var Mıdır?

Ankara Anlaşması Fransa Vizesi iş kurmak isteyen kişiler için bulunmamakta olup çalışan olarak birine bağlı olarak çalışmak isteyen kişiler için bulunmaktadır.

Ankara Anlaşması, 1963 yılında Türkiye ile dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmıştır. Bu sözleşme, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına iş kurma izni ve sonrasında vatandaşlık almaya kadar varan pek çok hak tanımıştır. Anlaşmaya taraf ülkeler, bu anlaşmayı imzalayarak 1963 itibarıyla var olan düzenlemelerin antlaşmaya imza atan ülkelerin vatandaşları için ilerleyen dönemlerde değiştirilmeyeceği garantisini vermiştir. İngiltere ise 1973 yılında birliğe girmesiyle birlikte bu anlaşmayı da kabul etmiş oldu. Bu tarihten bu yana, İngiltere’de iş kurmak isteyen kişiler ve çalışan olarak bulunmak isteyen kişiler Ankara Antlaşması Vizesi kapsamında da bunu yapabilmektedir.

Ankara Anlaşması Fransa Vizesi iş kurmak isteyen kişiler için bulunmamakta olup çalışan olarak birine bağlı olarak çalışmak isteyen kişiler için bulunmaktadır. Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi yasal olarak 1 yıl çalışmış olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının aynı iş yerinde çalışarak İngiltere’de yaşamaya devam edebilmeleri için başvuru yapabilecekleri bir vize türüdür. Fransa’da da çalışan olarak Ankara Anlaşması kapsamında bulunabilmek mümkündür.

İş kurmak üzere Ankara Antlaşması Fransa Vizesi ise bulunmamakta olup Avrupa’da iş kurmak isteyen kişiler için en avantajlı ülke İngiltere’dir. Ankara Anlaşması kapsamında iş kurmak isteyen kişiler CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 986 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular