image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Anlaşması Form Doldurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ankara Anlaşması form doldurma işlemi, başvuru sahiplerinin firmamız ile işlemlerini başlatmalarının akabinde CSS Legal uzmanlarınca ve İngilizce doldurulmaktadır.

Ankara Anlaşması, 1963 yılında Türkiye ile AB ülkelerinin imzaladığı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına pek çok hak sağlamakta olan bir anlaşmadır. Bu anlaşmanın hükümlerine bağlı olarak Ankara Anlaşması Vizesi doğmuştur. Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere'de serbest meslek sahibi olarak çalışmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları İngiltere'ye gelip çalışabilir ve 4 yıl sonra sürekli oturum izni elde edebilir ve 5 yılı tamamladıktan sonra İngiltere vatandaşlığı başvurusu yapabilir.

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere vize başvuru dosyasında olması gereken belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının doldurulup, başvuru ücreti ödenip, vize randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere verildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezlerine yapılır. Başvuru sahipleri uzmanlarımızın alacağı başvuru randevusuna katılarak başvuru dosyaları ile birlikte biyometrik bilgilerini de vererek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Ankara Anlaşması form doldurma işlemi, başvuru sahiplerinin firmamız ile işlemlerini başlatmalarının akabinde CSS Legal uzmanlarınca ve İngilizce doldurulmaktadır. Bu işlem de diğer vize işlemlerinde olduğu üzere karmaşık yapıda olan bir işlemdir. O nedenle CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvuru yapmak başvuru sahibi için oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1324 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular